Zájmová činnost 2019/ 2020

                                                                                              říjen – prosinec

 

ZÁJMOVÁ ČINNOST - ŠK. ROK 2019 - 2020

 říjen – prosinec

 

 

 
Název kroužku
Vedoucí
Den
Čas
Místnost
Počet žáků
1
Cvičení pro radost s jógou 1.+2.r.
Roubová
Úterý
14.00 – 15.00
Tv2    
13
2
Ekoškoláček – 1.st.
Jančová
Úterý
14.00 – 15.00
Ekopoint, 3.C
13
3
Fotbal 1. – 3.r.
Heiclová, Pustovojtová
Úterý
14.00 – 15.00
Tv3
20
4
Gymnastika 1. – 5. r.
Marková
Úterý
14.00 – 15.00
Tv1
12
5
H.s. Little band a Little Vox
Krček
Úterý
17.00 – 18.00
Zkušebna
10
6
Hudební skupina1
Krček
Pátek
15.30 – 16.30
Zkušebna
5
7
Hudební skupina
Krček
Pátek
16.30 – 17.30
Zkušebna
6
8
Hudební skupina
Krček
Pátek
17.30 – 18.30
Zkušebna
5
9
Hudební skupina
Krček
Pátek
18.30 – 19.30
Zkušebna
5
10
Keramika 2. – 9.r.
Zemanová
Úterý
14.00 - 15.30
Vv2
17
11
Kresba, malba
Šrámková
Úterý
14.00 – 15.30
Vv2
17
12
Kresba, malba
Šrámková
Pátek
14.00 – 15.30
Vv2
17
13
Notičky + Berušky (pro žáky nehudebních tříd)
Macháčková
Pondělí
14.00 – 15.00
1.D
20
14
Před oponkou 2. – 5.r.
Kohoutová
Pondělí
13.30 – 15.00
HvM
12
15
Příprava na přijímací zkoušky - M
Tomášek
Středa
14.00 – 15.00
9.A
14
16
Příprava na přijímací zkoušky - M
Tomášek
Čtvrtek
14.00 – 15.00
9.A
17
17
Příprava na přijímací zkoušky - Čj
Fiřtová (list. – březen)
Čtvrtek
06.55 – 07.55
8.C
 
18
Příprava na přijímací zkoušky - Čj
Hrubá
Středa
06.55 – 07.55
9.D
14
19
Příprava na přijímací zkoušky - Čj
Hrubá
čtvrtek
06.55 – 07.55
9.A
18
20
Příprava na přijímací zkoušky - M
Šťastná M.
 
 
 
 
21
Receptíky pro kuchtíky – 1. – 2.roč
Kozáková
Úterý
14.00 – 15.00
Kuch
12
22
Rybářský kr. – začáteč. 2. – 7.r.
Heiclová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
Vv2
14
23
Sluníčka - 3. ročník + začátečníci
Bezděková, Kubeš, Čekanová
Čtvrtek
13.30 – 15.00 
HvV
50
24
Sluníčka - 4. – 5.ročník
Bezděková, Kubeš, Čekanová
Čtvrtek
14.00 – 15.30
HvV
50
25
Šachy
Palková
Úterý
15.00 – 16.00
3. C
16
26
Šikulové 2. – 5.r.
Hortová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
3. A
12
27
Vybíjená od 4. roč.
Čekanová, Netušilová
Pátek
14.00 – 15.00
Tv1 a Tv2
48
28
Zábavná fyzika
Šťastná, Rejlová
úterý
14.00 – 15.00
6.D
16
 
 
OP Křimice
 
1
Dovedné ruce
Cubrová
středa
13.00 – 15.00 /lichý týden/
5.r.
17
2
Dovedné ruce
Cubrová
středa
13.00 – 15.00 /sudý týden/
5.r.
24
3
Dovedné ruce
Cubrová
čtvrtek
13.00 – 14.00
2.r.
18
4
Dovedné ruce
Cubrová
pátek
12.00 – 13.00
2. r.
14
 
 

 

Design by SITMP