Zájmová činnost 2018/ 2019

 

ZÁJMOVÁ ČINNOST - ŠK. ROK 2018 - 2019
                                                                                              říjen - prosinec
 
 
Název kroužku
Vedoucí
Den
Čas
Místnost
1
Angličtina na Pc pro 3. - 5.r
Kolorosová
Pondělí
14.00 – 15.00
In1
2
Berušky ( pro loňské Notičky)
Macháčková
Čtvrtek
11.50 – 12.35
HvM
3
Cvičení pro radost s jógou 1.+2.r.
Roubová
Úterý
14.00 – 15.00
Tv2    
4
Ekoškoláček – 1.st.
Jančová
Úterý
14.00 – 15.00
Ekopoint
5
Flétna 2. – 5.r. – zač.+ mírně pokroč.
Susková
Úterý
14.00 – 15.00
HvM
6
Florbal
Heicl
Pátek
15.30 – 16.30
Tv3
7
Fotbal 1. – 3.
Kozlová, Pustovojtová
Pátek
14.00 – 15.00
Tv3
8
Gymnastika 1. – 5. r.
Marková
Úterý
14.00 – 15.00
Tv1
9
Keramika 2. – 9.r.
Jačková
Úterý
14.00 - 15.30
Vv2
10
Kresba, malba
Šrámková
Úterý
14.00 – 15.30
Vv2
11
Kresba, malba
Šrámková
Pátek
14.00 – 15.30
Vv2
12
Notičky (pro nehudební 1. třídy)
Macháčková
Pondělí
14.00 – 15.00
Hv
13
Pokusování s dětmi - 2. – 5.r.
Strouhal
Úterý
14.00 – 15.00
9. A
14
Příprava na přijímací zkoušky – Čj
Fiřtová
Středa
06.55 – 07.55
7.C
15
Příprava na přijímací zkoušky – Čj
Fiřtová
Čtvrtek
06.55 – 07.55
7.C
16
Příprava na přijímací zkoušky – Čj
Hrubá
Středa
06.55 – 07.55
9.D
17
Příprava na přijímací zkoušky – M
Rejlová
Úterý
06.45 – 07.45
9.A
18
Příprava na přijímací zkoušky - M
Rejlová
Středa
06.45 – 07.45
9.A
19
Příprava na přijímací zkoušky - M
Šťastná M.
Pondělí
06.55 – 07.55
9.C
20
Příprava na přijímací zkoušky - M
Šťastná M.
Úterý
06.55 – 07.55
9.C
18
Receptíky pro kuchtíky – 2.- 4. R
Kozáková
Čtvrtek
13.30 – 15.00
Kuch
19
Rybářský kr. – začáteč. 2. – 7.r.
Kozlová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
VV2
20
Rybolov 2. – 7.r.
Kozlová
Čtvrtek
5 x 3h
 
21
Sluníčka - 3. ročník + začátečníci
Bezděková, Kubeš, Čekanová
Čtvrtek
13.30 – 15.00 
HvV
22
Sluníčka - 4. – 5.ročník
Bezděková, Kubeš, Čekanová
Čtvrtek
14.00 – 15.30
HvV
23
Šachy
Palková
Úterý
15.00 – 16.00
2. C
24
Šikulové 2. – 5.r.
Hortová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
2. A
25
Turisťáček 2. – 6. r.
Hortová, Hurtová
Sobota 1x/měsíc
 
 
26
Vybíjená od 4. roč.
Čekanová, Netušilová
Pátek
14.00 – 15.00
Tv1 a Tv2
27
Hudební skupiny – Little Vox
Krček
Úterý
17.00 – 18.00
zkušebna
28
Hudební skupiny
Krček
Pátek
15.30 – 16.30
zkušebna
29
Hudební skupiny
Krček
Pátek
16.30 – 17.30
zkušebna
30
Hudební skupiny
Krček
Pátek
17.30 – 18.30
zkušebna
31
Logopedický
Čecháčková
Pondělí
12.45 – 14.00
4.B
32
Před oponkou
Kohoutová
Pondělí
14.00 – 15.30
HvM
33
Deskové hry
Šoupalová
Pondělí
14.00 – 15.00
4.D
 
OP KŘIMICE
1
Dovedné ruce – 2.r.
Cubrová
Úterý
13.10 – 14.10
 
2
Dovedné ruce – 3.r.
Cubrová
Středa – lichý t.
13.10 – 15.10
 
3
Dovedné ruce – 4. – 5.r.
Cubrová
Středa – sudý t.
13.10 – 15.10
 
4
Dovedné ruce – 1.r.
Cubrová
Pátek
12.15 – 13.15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
Design by SITMP