Zájmová činnost

 

ZÁJMOVÁ ČINNOST - ŠK. ROK 2017 – 2018
 
Vážení rodiče, milí žáci,
předkládáme vám přehlednou tabulku fungujících kroužků na 15. ZŠ.
 
 

 
Název kroužku
Vedoucí
Den
Čas
Místnost
1
 
Angličtina hrou (1. a 2.r.)
Balážová
Pondělí
14.00 – 15.00
4. C
2
Angličtina na Pc pro 3. - 5.r
 
Kolorosová
Pondělí
14.00 – 15.00
In1
3
Berušky ( pro loňské Notičky)
 
Macháčková
Čtvrtek
11.50 – 12.35
HvM
4
Cvičení pro radost s jógou 1.+2.r.
Roubová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
Tv2    
5
Ekoškoláček
1.st.
Jančová
Úterý
14.00 – 15.00
3. C
6
Flétna 2. – 5.r.
Začátečníci a mírně pokročilí
Susková
Úterý
14.00 – 15.00
HvM
7
Fotbal 1. – 3.
 
Kozlová,
Pustovojtová
Pátek
14.00 – 15.00
Tv3, Tv2
8
Fotbal 4. a 5. roč. (hoši i dívky)
Bohmannová
Úterý
14.00 – 15.00
Tv3
9
Fyzikální experimenty
 
Rejlová
Úterý – liché
14.00 – 15.00
8. A
10
Gymnastika 1. – 5. r.
 
Marková
čtvrtek
14.00 – 15.00
Tv3
11
Začínáme s divadlem
Kohoutová
pondělí
14.00 – 15.00
HvM
12
 
Keramika 2. – 9.r.
Jačková
Úterý
14.00 - 15.30
Vv2
13
Kresba, malba
 
Šrámková
Úterý
14.00 – 15.30
Vv2
14
Kresba, malba
 
Šrámková
Pátek
14.00 – 15.30
Vv2
15
Malí chemikové 2. – 5.r.
Strouhal
Pondělí
14.00 – 15.00
7. A
16
Němčina pro začátečníky
5. a 6.r.
Alterová
Úterý
14.00 – 15.00
Njm
17
Notičky (pro nehudební 1. třídy)
Macháčková
Pondělí
14.00 – 15.00
HvV
18
Pohybové hry 1. st.
Kofroňová
Úterý
14.00 – 15.00
Tv1
19
 
Práce na PC (3. – 5.r.)
Čekanová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
AjPc
20
Receptíky pro kuchtíky – 2.-3.r
Kozáková, Kolorosová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
Kuch
21
Rybářský kr. – začáteč. 2. – 7.r.
Kozlová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
3.C
22
Rybolov 2. – 7.r.
 
Kozlová
Čtvrtek
5 x 3h
 
23
Sluníčka
3. ročník +začátečníci
Bezděková, Kubeš, Macháčková
Čtvrtek
13.30 – 15.00 
HvV
24
Sluníčka
4. – 5.ročník
Bezděková, Kubeš, Macháčková
Čtvrtek
14.00 – 15.30
HvV
25
Šachy
 
Palková
Úterý
15.00 – 16.00
2.D
26
Šikulové 2. – 5.r.
 
Hortová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
1.A
27
Taneční kroužek 1. – 3.třída
Fikarová
Úterý
14.00 – 15.00
Tv2
 
28
Turisťáček 2. – 5.r.
 
Hortová, Hurtová
Sobota 1x/měsíc
 
 
29
Vybíjená 4. – 6. roč.
 
Čekanová
Netušilová
Pátek
14.00 – 15.00
Tv1
30
Český jazyk – příprava na p.z.
 
Němcová
středa
6.55 – 7.55
9.B, In2
31
 
Český jazyk – příprava na p.z.
 
Němcová
pátek
6.55 – 7.55
9.B, In2
32
Matematika – příprava na p.zk.
 
Herejková
čtvrtek
6.55 – 7.55
7.A
33
Matematika – příprava na p.zk
 
Rejlová
Úterý
6.55 – 7.55
8.A
34
Matematika – příprava na p.zk
 
Rejlová
čtvrtek
6.55 – 7. 55
8.A
35
 
Český jazyk – příprava na p.z.
 
Fiřtová
čtvrtek
6.55 – 7.55
6.C
36
Český jazyk – příprava na p.z.
 
Fiřtová
čtvrtek
14.00 – 15.00
6.C
37
Matematika – příprava na p.zk
 
Prošková
úterý
6.55 – 7.55
9.A
38
 
Hudební skupina Kajmal
Krček
úterý
16.00 – 17.00
 
39
 
Hudební skupina Little Band
Krček
úterý
17.00 – 18.00
 
40
 
Hudební skupina Roguelz
Krček
úterý
18.00 – 19.00
 
41
 
Hudební skupina Victor
Krček
pátek
14.00 – 15.00
 
42
 
Hudební skupina Funhouse
Krček
pátek
15.00 – 16.00
 
43
 
Hudební skupina IDK
Krček
pátek
16.00 – 17.00
 
44
 
Hudební skupina Divoký víno
Krček
pátek
17.00 – 18.00
 
45
 
Little Vox
Bezděková
úterý
17.00 – 18.00
 
 
Hrazeno z OP VVV:
 
 
 
 
46
Klub deskových her a zábavné logiky – 4. + 5.roč.
Šoupalová
Úterý
14.00 – 15.30
5.F
 
 
 
 
 
 
 
OP Křimice
 
 
 
 
1
Dovedné ruce
Cubrová
úterý
13.00 – 14.00
2.tř.
2
Dovedné ruce
Cubrová
středa
13.00 – 15.00 S
3.tř.
3
Dovedné ruce
Cubrová
středa
13.00 – 15.00 L
4. +5.tř.
4
Pohybové hry
Kofroňová
středa
13.15 – 14.15
1.+ 2.r.
5
Zábavné hry
Kofroňová
středa
14.15 – 15.15
1. – 3.r
6
Zábavné hry
Kofroňová
čtvrtek
14.30 – 15.30
4. + 5.r.
7
Anglický jazyk
Poláková
čtvrtek
12.00 – 13.00
1.+2.tř.
8.
Anglický jazyk
Poláková
čtvrtek
13.00 – 14.00
3. – 5.tř
 
Hrazeno z OP VVV:
 
 
 
 
9
Klub deskových her a zábavné logiky – 4. + 5.roč.
Kofroňová
čtvrtek
13.00 – 14.30
 

 
 
 
Design by SITMP