Zájmová činnost

 

NÁVRH ZÁJMOVÉ ČINNOSTI - ŠK. ROK 2017 - 2018
 
 
 
 
 
Název kroužku
Vedoucí
Den
Čas
Místnost
Počet žáků
1
 
Angličtina hrou (1. a 2.r.)
Balážová
Pondělí
14.00 – 15.00
4.C
12
2
Angličtina na Pc pro 3. - 5.r
 
Kolorosová
Pondělí
14.00 – 15.00
In1
15
3
Berušky ( pro loňské Notičky)
 
Macháčková
Čtvrtek
11.50 – 12.35
HvM
13
4
Cvičení pro radost s jógou 1.+2.r.
Roubová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
Tv2    
12
5
Ekoškoláček
1.st.
Jančová
Úterý
14.00 – 15.00
3.C
12
6
Flétna 2. – 5.r.
Začátečníci a mírně pokročilí
Susková
Úterý
14.00 – 15.00
HvM
12
7
Fotbal 1. – 3.
 
Kozlová,
Pustovojtová
Pátek
14.00 – 15.00
Tv3, Tv2
20
8
Fotbal 4. a 5. roč. (hoši i dívky)
Bohmannová
Úterý
14.00 – 15.00
Tv3
20
9
Fyzikální experimenty
 
Rejlová
Úterý – liché
14.00 – 15.00
8.A
16
10
Gymnastika 1. – 5. r.
 
Marková
čtvrtek
14.00 – 15.00
Tv2
12
11
 
Historické toulky
1.st.
Heicl, Křivancová
Pátek + sobota
1x měsíc
 
18
12
 
Keramika 2. – 9.r.
Jačková
Úterý
14.00 - 15.30
Vv2
16
13
Kresba, malba
 
Šrámková
Úterý
14.00 – 15.30
Vv2
16
14
Kresba, malba
 
Šrámková
Pátek
14.00 – 15.30
Vv2
16
15
Malí chemikové 2. – 5.r.
Strouhal
Pondělí
14.00 – 15.00
7.A
12
16
Němčina pro začátečníky
5. a 6.r.
Alterová
Úterý
14.00 – 15.00
Njm
12
17
Notičky (pro nehudební 1. třídy)
Macháčková
Pondělí
14.00 – 15.00
HvV
16
18
Pohybové hry 1. st.
Kofroňová
Úterý
14.00 – 15.00
Tv1
16
19
 
Práce na PC (3. – 5.r.)
Čekanová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
AjPc
14
20
Receptíky pro kuchtíky – 2.-3.r
Kozáková, Kolorosová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
Kuch
12
21
Rybářský kr. – začáteč. 2. – 7.r.
Kozlová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
3.C
14
22
Rybolov 2. – 7.r.
 
Kozlová
Čtvrtek
5 x 3h
 
12
23
Sluníčka
3. ročník +začátečníci
Bezděková, Kubeš, Macháčková
Čtvrtek
13.30 – 15.00 
HvV
50
24
Sluníčka
4. – 5.ročník
Bezděková, Kubeš, Macháčková
Čtvrtek
14.00 – 15.30
HvV
50
25
Šachy
 
Palková
Úterý
15.00 – 16.00
2.D
16
26
Šikulové 2. – 5.r.
 
Hortová
Čtvrtek
14.00 – 15.00
1.A
12
27
Taneční kroužek 1. – 3.třída
Fikarová
Úterý
14.00 – 15.00
Tv2
 
14
 
28
Turisťáček 2. – 5.r.
 
Hortová, Hurtová
Sobota 1x/měsíc
 
 
18
29
Vybíjená 4. – 6. roč.
 
Čekanová
Pátek
14.00 – 15.00
Tv2
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hrazeno z OP VVV:
 
 
 
 
 
30
Klub deskových her a zábavné logiky – 4. + 5.roč.
Šoupalová
Úterý
14.00 – 15.30
5.F
8
 
Vážení rodiče a žáci,
předkládáme vám návrh zájmových kroužků pro školní rok 2017 – 2018. Kroužky jsou řazeny abecedně podle názvu a stejný systém bude zachován i při elektronické rezervaci.
 
V nabídce neuvádíme kroužky nabízené na našem odloučeném pracovišti v Křimicích, kde bude obsazování kroužků probíhat obvyklým způsobem, kroužky, které se zaměřují na přípravu na přijímací zkoušky na SŠ pro žáky 9. ročníku, a doučování žáků ohrožených školním neúspěchem.
  
On - line rezervace do zájmových kroužků bude spuštěna na školních webových stránkách 7. 9. 2017 od 14.00 do 22.00 h.
11. 9. 2017 budou vyvěšeny výsledky obsazenosti kroužků a uvedena volná místa, na která budou moci rodiče přihlásit své dítě
19. 9. 2017 v době konání TA.
 
Věříme, že si letos opět z široké nabídky kroužků vyberete a budete spokojeni.
  
 
                                                                                                                                                                     Vedení školy.
 

Informace ke kroužku Historické toulky (č. 10):

Náplní kroužku Historické toulky je kreativní, hravou a zábavnou formou zmapovat regionální dějiny Plzeňska.

Kroužek rozvíjí:

  • znalost dějin a kultury
  • týmovou práci
  • kreativitu
  • národní sebeuvědomění a vlastenectví
  • praktické a pohybové dovednosti

Kroužek je určen pro děti (2. – 5. tříd), které mají rády dobrodružství, výlety i zábavu. Historické toulky se budou konat 2x do měsíce:

  • 1x formou interaktivní přednášky v průběhu týdne
  • 1x formou celodenního výletu (sobota)
 
 
 
 
 
 
 
Design by SITMP