Výtvarné soutěže


Výtvarné soutěže 2018- 2019

 

Zvíře není věc-republiková výtvarná soutěž


3.místo Viktorie Riedlová


Krásná jako kvítka –mezinárodní výtvarná soutěž


Ocenění za výtvarné dílo vybrané na výstavu Gabriela Hurtová
Ocenění za výtvarné dílo vybrané na výstavu Alexandr Kazecký
Ocenění za výtvarné dílo vybrané na výstavu Bára Selingerová


Plzeňské děti republice-krajská výtvarná soutěž


Cena Pavlína Huttová
Cena Alena Huttová
Cena Ondřej Havel
Cena Jakub Harazím
Cena za soubor prací Linda Tihelková, Aneta Šnebergerová, Lucie Martínková,Karel Rada

Výtvarné soutěže 2017-18

 

Evropa ve škole – krajské kolo


Cena za soubor prací Kroje a loutky / Eliška Pěnkavová, Pavla Huttová, Veronika Šůlová,  Agáta  Císařová /
Cena  Natálie Lampertová
Cena  Jakub Harazím
Cena Tereza Brůhová, Sára Kristlová
Cena za skupinovou práci Dobrodružství ve městě/Barbora Hyšková, Lucie Lavičková, Adriana Vildová, Eliška Poprová, Veronika Baštýřová, Tereza Paldusová, Michaela Bambulová, Anna Janoušová
Cena za soubor prací Proměny autoportrétu/Melánie Peštová, Nikola Svatošová, Linda Štruncová,Daniela Polereczká,Vanda Dudczynská
Cena za skupinovou práci Napsané slovo/Tomáš Topinka, Lukáš Tříska, Kryštof Tatar, David Matoušek, Ondřej Sládek,Tereza Heinová,J akub Sýkora, Eliška Hlavsová, Patrik Rič, Michaela Bambulová

 

Evropa ve škole-republikové kolo

Cena  Melánie Peštová
Ocenění  za kolektivn í práci Tereza Brůhová, Sára Kristlová, titulní stránka kalendáře, plakát, pozvánka
Ocenění  Natálie Lampertová, obrázek do kalendáře
Ocenění za kolektivní práci Barbora Hyšková,Lucie Lavičková,Adriana Vildová, Eliška Poprová,Veronika Baštýřová, Tereza Paldusová,Michaela Bambulová,Anna Janoušová

 

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2018


Ocenění Jakub Harazím,Marie Smahová

 

 


Kdy volat 150 – krajská soutěž


1.místo Tomáš Sklenárik
2.místo Tereza Brůhová


Výtvarné soutěže 2016/17

Evropa ve škole (republikové kolo)

Cena: Sára Sládková
Cena: Eliška Kasíková
Čestné uznání: Tereza Famová

Čistá voda (republikové kolo)

Cena: Johana Dráždilová

Zvíře není věc (republikové kolo)

Cena: Sára Sládková

Evropa ve škole, výtvarný a literární projekt (krajské kolo)

Cena: Alena Žitková
Cena za soubor prací: Anna Říhová, Klára Šípová, Katrin Vlášková
Cena: Tereza Pfamová
Cena: Sára Sládková
Cena: Kateřina Sobotová
Cena: Doubravka Peštová
Cena: Eliška Kasíková
Cena: Václav Vondrášek
Cena za soubor prací: Valerie Drachovská, Filip Harazím, Václav Vondrášek

Kdy zavolat 150 (regionální soutěž)

1. místo Viktorie Zýková
2. místo Veronika Baštýřová
3. místo Matěj Nový
4. místo Anna Veselá
5. místo Anna Sýkorová


Výtvarné soutěže 2015/16

Kniha a já (republiková výtvarná soutěž)

1.místo Pavla Janová

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Čestné uznání Zdeněk Štiller
Čestné uznání Čestné uznání Vojtěch Schuster

Komenský a my (republiková soutěž)

Čestné uznání Jakub Linhart

Evropa ve škole (republikové kolo)

Cena Anna Benediktová
Cena Kristýna Dognerová
Cena Aneta Šnebergerová
Cena Josef Štastný

Kniha mého srdce (regionální výtvarná soutěž)

1.místo Jakub Linhart
1.místo Zuzana Kubíková
1.místo Zdeněk Fikrle
2.místo Ondřej Nehéz
3.místo Vendula Ochocová
Čestné uznání Viktorie Hanzlíková

Moje popelnice (regionální výtvarná soutěž)

Zvláštní cena Karel Rada
1.místo Markéta Hrabáková

Ahoj z prázdnin (republiková výtvarná soutěž)

2. místo Jakub Linhart

Evropa ve škole (krajské kolo)

Cena za soubor prací Jak se žilo v době Karla IV. / Vendula Langová, Anna Říhová,Alena Huttová,Anna Benediktová,Natálie Válková /
Cena za soubor prací Architektura doby Karla IV. / Kristýna Dognerová,Martin Černický,Karolína Pokorová,Eliška Šestáková/
Cena za soubor prací Karel IV. a jeho doba / Miroslav Kubíček,Magdaléna Rejšková,Roman Švaňa,Josef Šťastný,Tereza Zemenová/
Cena za soubor prací Praha město sportu 2016 /Alžběta Dandová,Barbora Dolanská,Klára Chmelíková,Matěj Rejšek,Lukáš Říhánek,Vojtěch Soukup,Aneta Šnebergerová
Cena Josef Šťastný

Kdy zavolat 150 (regionální soutěž)

1.místo Zuzana Kubíková
3. místo Van Thahn Phamová
4. místo Matěj Staněk
Cena hasičů Martin Kocánek

Karel IV. – otec vlasti (mezinárodní výtvarný projekt)

Cena Otce kardinála Dominika Duky OP : Kateřina Bokrová
Cena za soubor prací Architektura doby Karla IV. :Aneta Šnebergerová, Denisa Švarcová, Anežka Střelbová, Nikola Svatošová, Ema Landová, Tereza Polívková, Adam Hazuka, Jan Chaloupka, David Gric, Veronika Čechová, Jakub Čarda, Šárka Slámová
Cena za soubor prací Karel IV.: Barbora Křišťanová, Ema Kobesová, Melánie Peštová, Eva Svobodová
Cena za skupinovou práci Karel IV. římský císař, římsko- německý král,……: Aneta Šnebergerová, Denisa Švarcová, Martin Černický, Tomáš Kosnar, Pavel Hochman, Denisa Čemtéšová, Nikola Hlavatá, Karolína Pokorová
Cena za soubor prací Z rodokmenu Karla IV.: Rebecca Vušková, Soňa Maciarzová, Michaela Krpatová, Kateřina Fišerová, Jan Cubr, Stanislav Moulis
Cena za soubor prací Korunovační klenoty


Výtvarné soutěže 2014/15

Malování o hudbě-městské kolo

Cena: Viktorie Brychtová, Aneta Špirochová, Jakub Psutka
Čestné uznání: Michal Pokorný, Barbora Černická

Chrám sv. Víta, výtvarný a literární projekt českých a slovenských škol – výtvarná část

Zvláštní cena metropolitní kapituly u sv. Víta v Praze 15. ZŠ za kolekci prací
Cena J. Em. Dominika kardinála Duky: OP Tereza Čermáková, Cena Liliena Ciprová, Cena Jakub Linhart, Cena Anna Krebsová, Cena Kamila Kufnerová, Cena Luboš Hauer
Cena za soubor prací Chrliče: Barbora Vachoušková, Ivan Pop, Pavel Roj, Markéta Hrabáková, Marie Smahová, Veronika Ričová
Cena za soubor prací Mince, Pečetě, Korunovační klenoty: Denisa Švarcová, Helena Vyletová, Adam Višňovský, Adéla Bílková, Jakub Kokoška, Jan Pachner, Petra Janočková, Josef Konrád, Pavel Hochmann, Martin Černický, Michal Pešták , Zdeněk Kuchař, Natálie Fišerová, Karolína Tomášková
Cena za soubor prací Vnitřní výzdoba katedrály – malba: Gabriela Hájková, Alice Škardová, Aneta Winkelhoferová, Tereza Uhlová, Eliška Davidová
Cena za soubor prací Chrám sv. Víta- soubor kreseb, maleb: Matěj Kadlec, Josef Krebs, Tereza Uhlová, Eliška Davidová, Lucie Lázinková, Sylva Šloufová, Nicole Hlušičková, Daniel Krýcha, Eliška Slavotínková, Kateřina Svobodová, Tereza Jiroušková, Aneta Winkelhoferová, Petr Milt, Alice Škardová, Gabriela Hájková, Petra Chrastilová, Kateřina Seifertová, Barbara Tyšer, Denis Volejník, Kristýna Reiserová, Daniel Rozsíval, Marek Průša, Barbora Šašková, Nikola Staňková
Cena za soubor Chrám sv. Víta: Nikola Štýsová, Markéta Hegerová, Jan Valovský, Anna Schwarzová, Barbora Kučerová, Žofie Blechová
Cena za soubor Chrám sv. Víta: Lenka Janová, Eva Hrubá, Sára Brabcová, Daniel Filip, Kateřina Bokrová, Kateřina Fišerová
Cena za kolektivní práci: kolektiv 9.C

Stonožková výtvarná soutěž

Cena Doc. Dr. Ing. Jiřího Fajta, Phd., gen. ředitele NG Kamile Kufnerové

Vánoční malování (republiková soutěž)

3. místo Kateřina Kheilová

Kniha brána do světa fantazie (krajská soutěž)

2. místo Jakub Harazím, 2. místo Lucie Martínková, 3. místo Jan Kříž

Evropa ve škole (krajské kolo)

Cena za soubor prací Jak se stavěla Praha/ Kamila Kufnerová, Jakub Linhart, Anna Krebsová, Liliana Ciprová/
Cena za soubor prací Řím /Adéla Bílková, Adam Višňovský, Nikola Hlavatá, Natálie Fišerová, Veronika Nováková/
Cena za soubor prací Praha inspirace pro současnost /Eliška Davidová, Tereza Jirousková, Tereza Uhlová, Kateřina Svobodová, Matěj Kadlec , Josef Krebs, Silvie Šloufová, Aneta Winkelhoferová, Daniel Krýcha, Eliška Slavotínková, Lucie Lázinková, Gabriela Hájková/
Cena za soubor prací Lidská důstojnost /Lucie Lázinková, Josef Krebs, Stanislav Moulis/
Cena za skupinovou práci Plzeň v symbolech minulosti a současnosti známých i méně známých /František Čaboun, Adéla Hesová, Nikola Hyšková, Nina Ivanová, Tereza Kobyláková, Patrik Kocík, Nikola Majerová, Martin Kuchař, Jan Martínek, Kateřina Pacandová, Veronika Pechová, Matěj Průcha, Tereza Serynková, Andrian Sliva, David Šipla, Lucie Švambergová , Karolína Vachoušková/
Čestné uznání /Anna Beleva/
Čestné uznání za společnou práci /Miloš Paisker, David Kubíček/

Den Země (regionální soutěž)

Cena výtvarníka Vladimíra Líbala Filip Harazím, Jan Sikyta
1.místo Jiří Bayerl

Mini Plzeň (mezinárodní projekt)

1.místo Anna Höflerová

Malujeme po síti (mezinárodní soutěž)

Cena Eva Stuchlová

Náš domov Evropa (regionální soutěž)

Cena náměstkyně primátora města Plzně Evy Herinkové
Veronika Nováková
Cena Eliška Vraná
Cena Denisa Vránová
Čestné uznání Tereza Čermáková


Výtvarné soutěže 2013/14

Evropa ve škole – krajské kolo

Cena za soubor prací Co vidíme na obloze - Lenka Heřmanová, Karolína Bláhová, Adéla Holá, Denisa Štursová, Barbora Hyšková, Adéla Reichlová, Julie Tybitanclová, Kateřina Šteflová, Veronika Baštýřová, Viktorie Zýková, Anna Sýkorová, Daniela Medenci

Cena za soubor prací Co (ne)vidíme na obloze - Ivan Pop, Anežka Pastorová, Markéta Hrabáková, Marie Smahová, David Bešta, Pavel Roj

Cena - Měsíční znamení - Štír - Jakub Linhart
Cena - Měsíční znamení – Lev - Kamila Kufnerová
Cena -Měsíční znamení – Býk - Anna Benediktová

Cena za soubor prací Co se děje ve vesmíru - Vladimír Slavík, Alice Škardová, Eliška Davidová, Nicole Hlušičková, Kateřina Svobodová, Josef Krebs, Petr Milt, Eliška Slavotínková, Michaela Stuchlová

Cena - Vesmír- Barva hvězd - Nicole Hlušičková
Cena – Vesmír - Termonukleární reakce - Josef Krebs
Cena -Vesmír-Mlhovina - Petr Milt

Cena za soubor prací Hudba a její interpreti - Kateřina Seifrtová, Nikola Staňková, Daniel Rozsíval, Marek Průša

Cena - Hudba a její interpret - Daniel Rozsíval
Cena - Cesta vědy- Červené krvinky - Petra Koudelková
Cena - Cesta vědy - Lenka Janová

Cena za soubor prací Stroje, stromečky - Lucie Vršecká, Daniel Boháč, Jan Dušek, Anna Kittnerová, Ondřej Budek, Ondřej Vojtěch

Vánoční malování – republiková soutěž

2. místo – Lucie Lázinková

Evropa ve škole- republikové kolo

Cena - Anna Kittnerová - Stroje, stroječky
Čestné uznání - Daniel Boháč, Stroje, stroječky
Čestné uznání - Jan Dušek
Čestné uznání- Nicole Hlušičková, Kateřina Svobodová, Alice Škardová, Eliška Davidová, Eliška Slavotínková, Michaela Stuchlová, Petr Milt, Josef Krebs, Vladimír Slavík za soubor prací Co se děje ve vesmíru
Čestné uznání- Kateřina Seifertová, Nikola Staňková, Marek Průša, Daniel Rozsíval za soubor prací Hudba a její interpreti

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Čestné uznání- Anna Benediktová - Tulipány
Čestné uznání- Martin Černický- Na poli
Čestné uznání- Lucie Martínková- Na chalupě

Design by SITMP