Velikonoce na OP

Velikonoce na OP Křimice – duben 2019

Přípravy na Velikonoce zahájil Žákovský parlament. Připravil soutěž o nejlépe vyzdobené velikonoční vajíčko. Soutěže se zúčastnila většina žáků. Členové parlamentu vybrali a ocenili 8 nejzajímavějších prací. Foto lze zhlédnout ve fotogalerii školy.
 8. a 10. dubna 2019 jsme se vypravili na Zámecký statek v Újezdě nade Mží, kde jsme poznávali obyčeje a zvyky na vesnici a na statku. Měli jsme i velikonoční dílny a pekli jidáše.
 V úterý 9. dubna jsme se už moc těšili na tradiční Velikonoční dílny s rodiči. Celé odpoledne se vydařilo a děkujeme všem, kteří připravili vyrábění a upekli velikonoční dobroty.
  V úterý 16. dubna nás navštívily děti z MŠ v Křimicích a pustily se do vyrábění velikonoční dekorace.
 Přejeme všem krásné Velikonoce!
I. Kaslová, D. Mouleová