Děti dětem

Vážení rodiče,
dovolte mi Vás touto cestou oslovit a požádat Vás o spolupráci. Chtěli bychom společně podpořit projekt „Děti dětem“, který se týká podpory a rozvoje čtenářské gramotnosti.  Chtěli bychom společně s Vámi vytvořit pro Vaše děti knihovnu, která by se zaplnila knihami, které do školy děti donesou. Navzájem by si knihy půjčovaly a po přečtení vrátily zpět. Společně bychom si s dětmi o knihách povídali a snažili bychom se v nich probudit větší chuť ke čtení. Pokud tedy máte doma knihy pro děti, o kterých víte, že už je Vaše dítě číst nebude a nevadilo by Vám je věnovat ostatním dětem, prosím, pošlete nám je. Knihy založíme do knihovny a Vás budeme prostřednictvím webových stránek o projektu informovat.
Děkuji Vám za vstřícnost a spolupráci.
Šárka Sobotková