Zájmová činnost

Informace k on – line přihlašování do zájmových kroužků

Vážení rodiče a žáci,

5. 9. 2019 od 13.00h do 18.00h  proběhne on - line rezervace do zájmových kroužků na 15. ZŠ Plzeň (netýká se kroužků na OP Křimice, kroužků Hudební skupiny a příprav na přijímací zkoušky pro žáky 9.tříd) na školních webových stránkách v Aktuálně pod názvem On - line rezervace do zájmových kroužků.

- Kroužky jsou řazeny abecedně podle názvu.
- Na přihlašovacím formuláři se můžete zarezervovat pouze na jeden kroužek, pokud chcete tedy dítě přihlásit na více kroužků, musíte se vícekrát přihlásit.
- Každý kroužek má nastavenou svoji kapacitu pro on - line rezervaci. Po naplnění této kapacity kroužek z nabídky zmizí. Proto prosíme rodiče, aby své dítě na kroužek přihlásili pouze jednou.
- Neuvádějte u křestních jmen zdrobněliny a zjistěte si správné označení třídy svého dítěte.
- 9. 9. 2019 budou zveřejněny výsledky obsazenosti kroužků a uvedena volná místa.
- Rodiče mohou na volná místa přihlásit dítě 17. 9. 2019 v době konání TA u příslušných vyučujících.

Přihlašování:  https://forms.gle/v4rmiVNLLqR2bqwv6

Věříme, že on – line rezervace proběhne bez komplikací k vaší plné spokojenosti.