Název kroužku | Vedoucí | Den | Čas | Volná místa |
Sluníčka | Bezděková, Kubeš | Úterý | 13.15 – 14.45 | 20 |
Hudební skupiny | Friebel | Čtvrtek | 13.45 – 14.45 15.00 – 16.00 | 2 |
Florbal 5. – 6.r. | Friebel | Úterý | 14.00 – 15.00 | 5 |
Florbal – 7.r. | Friebel | Úterý | 15.00 – 16.00 | 8 |
Hudební skupiny | Filip | Středa | 14.00 – 17.00 | 1 |
Pohybové hry 1.st. | Holovlaská | Čtvrtek | 15.00 – 16.00 | 5 |
Šikulové | Hortová | Úterý | 13.30 – 15.00 | 10 |
Notičky – přípravný sbor-pouze 1.ročník | Hurtová | Čtvrtek | 14.00 – 15.00 | 7 |
Začínáme s divadlem | Kohoutová | Pondělí | 13.30 – 15.00 | 5 |
Angličtina na Pc pro 4.r | Kolorosová | Pondělí | 13.30 – 14.30 | 12 |
Receptíky pro kuchtíky 1. – 2.-5.r | Kozáková | Čtvrtek | 13.30 – 14.30 | 5 |
Receptíky pro kuchtíky 2 | Kolorosová | Čtvrtek | 13.30 – 14.30 | 15 |
Rybářský kr. – začáteč. 2. – 7.r. | Kozlová | Pondělí | 14.00 – 15.00 | 7 |
Rybolov 2. – 7.r. | Kozlová | Čtvrtek | 5 x 3h | 8 |
Hudební skupiny | Krček | Úterý | 16.00 – 20.00 | 1 |
Hudební skupiny | Krček | Pátek | 16.30 – 18.30 | 2 |
Loutkové divadlo | Kubíková | Úterý | 13.30 – 14.30 | 8 |
Berušky | Macháčková | Úterý | 14.00 – 15.00 | 5 |
Němčina | Macháčková | Čtvrtek | 14.00 – 15.00 | 7 |
Keramika | Marková | Pondělí | 14.00 – 15.30 | 5 |
Taneční a pohybová v. | Markvartová | Čtvrtek | 14.00 – 15.00 | 5 |
Keramika 1. – 9. r. | Matoušková | Úterý | 15.00 – 16.30 | 5 |
Keramika 1. – 9.r. | Matoušková | Čtvrtek | 14.00 – 15.30 | 5 |
Šachy - začátečníci | Palková | Pondělí | 14.00 – 15.00 | 5 |
Šachy - pokročilí | Palková | Pondělí | 15.00 – 16.00 | 8 |
Psaní na PC všemi 10 (pro 5. – 7.r.) | Strouhal | Čtvrtek | 14.00 – 15.00 | 10 |
Němčina pro 1.st. | Strouhal | Pondělí | 14.00 – 15.00 | 6 |
Kresba, malba | Šrámková | Úterý | 14.00 – 15.30 | 7 |
Kresba, malba | Šrámková | Pátek | 14.00 – 15.30 | 5 |
Basketbal a jiné míč.hry 3. – 5.r. | Ulmanová | Čtvrtek | 14.00 – 15.00 | 5 |
Aerobic (taneční 4. – 5.r.) | Zdeňková | Úterý | 14.00 – 15.00 | 6 |
Aerobic (taneční 1. – 3.r.) | Zdeňková | Pátek | 14.00 – 15.00 | 5 |
Cvičení pro radost 1.+2.r. | Roubová | Úterý | 14.00 – 15.00 | 5 |
Vybíjená 4. – 6. roč. | Čekanová | Pondělí | 14.00 – 15.00 | 5 |
Vybíjená 4. – 6. roč. | Čekanová | Pondělí | 15.00 – 16.00 | 13 |
Malujeme pro radost | Kubíková | Čtvrtek | 14.00 – 15.00 | 6 |
Netradiční hry – 1.st. | Bohmannová | Úterý | 15.00 – 16.00 | 13 |
Polymerové šperky | Krčková | Pondělí | 14.30 – 15.30 | 9 |
Polymerové šperky | Krčková | Pondělí | 15.30 – 16.30 | 17 |
Polymerové šperky | Krčková | Pátek | 14.00 – 15.00 | 5 |
Čeština pro cizince z 15.ZŠ | Vaníčková | Úterý | 14.00 – 15.00 | 13 |
Fyzikální experimenty | Rejlová | Pondělí – 1x za měsíc | 14.00 – 16.00 | 5 |
OP KŘIMICE | ||||
Dovedné ruce | Cubrová | Úterý – sudý t. | 13.00 – 15.00 | 18 |
Dovedné ruce | Cubrová | Pondělí | 13.00 – 14.00 | 17 |
Angličtina 2.- 3. | Krákorová | Čtvrtek | 13.00 – 14.00 | 18 |
Angličtina 4. – 5. | Krákorová | Čtvrtek | 14.00 – 15.00 | 16 |