Výsledky dotazníkového šetření

VÝSLEDKY DOTAZNÍKOVÉHO ŠETŘENÍ V 6. TŘÍDÁCH
Vážení rodiče,
 předkládáme vám výsledky dotazníkového šetření, které anonymně proběhlo na přelomu března a dubna 2014 mezi rodiči žáků 6. tříd. Dotazník vyplnilo 94 rodičů, tj. 86,23% z celkového počtu rodičů.

Děkujeme vám za váš čas strávený při vyplňování dotazníku. Vaše hodnocení, postřehy a doporučení jsou pro nás velmi cenné a potřebné pro zkvalitňování naší práce.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Hodnotící škála:

Ano, zcela souhlasím
Spíše souhlasím
Mám výhrady
Ne, nesouhlasím
Nevím, nemohu nebo nechci odpovědět
Vynikající úroveň
Přijatelná úroveň
Je co zlepšovat
Mělo by se výrazně změnit

1.
Moje dítě zvládlo přechod na 2. stupeň bez problémů.

2.
Mám dostatek informací o jeho prospěchu a chování.

3.
Mám dostatek informací o škole a o akcích pořádaných školou.
4.
Celkově mi vyhovuje způsob, jak se mnou škola komunikuje (ŽK, TA, konzultační dny, Škola on Line, www stránky)
5.
Znám Školní řád 15. ZŠ (znám svá práva a povinnosti a pravidla, kterými se život školy řídí).
6.
Posílám své dítě do školy s jistotou, že o něj bude dobře postaráno.
7.
Věřím, že kdybych třídní učitelce, výchovné poradkyni nebo vedení školy nahlásil, že je mé dítě šikanováno, že se problematikou budou zabývat.
8.
Domnívám se, že akce v rámci prevence šikany a patologických jevů, které škola pořádá pro žáky, jsou dostačující.
9.
S prostředím a vybavením školy jsem spokojen.

Místo pro Vaše další postřehy a doporučení:
Celkem reagovalo 7 rodičů