Pracovní setkání ve Finsku - Comenius

Mezinárodní projekt spolupráce škol Our Healthy Way of Life, na který naše škola obdržela grantovou podporu v rámci Programu celoživotního učení – Comenius, odstartoval ve Finsku. Ve dnech 1. - 5. prosince 2009 dvě učitelky naší školy navštívily jednu z partnerských škol ve finském městě Tampere. Hlavním cílem pracovní schůzky byla výměna zkušeností a porovnání práce jednotlivých škol, předání dopisů od žáků a naplánování dalších aktivit zaměřených na zdravý životní styl. Další setkání učitelů z Finska, Německa, Norska a České republiky se uskuteční v dubnu 2010 na naší škole. Pracovní aktivity letošního školního roku završí červnové setkání našich a německých žáků v Mnichově a jejich společná návštěva Legolandu.

Jana Ferancová