Podzimní koncert žákovských hudebních souborů 15. základní školy LITTLE BAND a LITTLE VOX

V pátek 13. listopadu 2015 se v plzeňském M-klubu konal podzimní koncert žákovských hudebních souborů 15. základní školy - LITTLE BAND a LITTLE VOX.

Soubory si připravily hudební pořad s novým repertoárem, a to se známými melodiemi, znělkami a písněmi z animovaných filmů, pohádek a seriálů. Návštěvníci koncertu se zaposlouchali do písní z filmů Já, padouch, Ledové království, Ratatouille, Madagaskar, Rebelka, Na vlásku, dále z večerníčků o Rákosníčkovi, Machu a Šebestové a dalších melodií, které jsou důvěrně známé.

Za doprovodu hudebníků z Little Bandu a zpěváků z Little Voxu se představili sóloví zpěváci Matěj Dolejš, Alžběta Fárková, Nikola Hašková, Veronika Hyšková, Kateřina Lomická, Monika Mužíková, Veronika Nováková a Matěj Rejšek.

Koncert měl příjemnou a pohodovou atmosféru. Můžeme se těšit na další vystoupení těchto souborů, a to před Vánočními prázdninami na školním jarmarku a pro spolužáky před školou a na jarní koncert, který se bude konat 29. března 2016.

Hana Bezděková, Jan Krček
vedoucí souborů

Fotografie ke stažení na: leteckaposta.cz/610124250 nebo k nahlédnutí ve fotogalerii pod hudební výchovou.