Naše firmy

9. B zvítězila v soutěži Naše firmy

Dne 6.2.2019 se vybraní žáci z 9. B utkali s týmy  dalších čtyř plzeňských škol v projektu „Naše firmy“. Úkolem bylo vytvořit vlastní firmu na téma digitalizace. Každý v  týmu měl svoji roli, kterou zastupoval. Aby jako tým uspěli, museli provádět společnou práci, domluvit se a nastavit si taktiku pro celou hru. Projekt byl rozdělen do několika kol, při kterých žáci získávali pro svoji firmu finance, ale i o ně mohli přijít. Tým z naší školy byl díky nápadům a týmové práci velice úspěšný a vybojoval první místo. Žaky  potěšila i pochvala organizátora. Naše škola získala další úspěch a vítězný tým se rozhodl věnovat svoji výhru, další projektový den Naše firmy, jiné třídě.  Vítězům moc gratulujeme!

Elen Kužílková a Sabina Hurtová, 9. B