Mikulášská nadílka

Dne 5.12.2018 se naše třída v kostýmech Mikuláše, čertů a andělů vydala do prvních, druhých a třetích tříd naší školy. Od třídních učitelů jsme obdrželi seznam zlobičů a zlatíček z každé třídy, který jsme si vložili do knihy hříchů a v každé třídě přečetli. Hodné děti jsme odměnili sladkou odměnou, ty zlobivé trochu postrašili.
    Vrcholem dne byla návštěva besídky,  kterou  pro  bývalé zaměstnance naší školy připravil sbor Berušek, kde jsme sladké odměny rozdali jak dětem ze sboru, tak i dospělým.
         Myslíme si, že se celý den moc vydařil.  Všichni jsme se vžili do svých rolí a doufáme, že i děti si naše řádění užily.

Markéta  Winnová, Eliška Vraná, 9.D