Beseda o šikaně

Interaktivní  beseda s tématem ŠIKANA

Velmi děkujeme panu Eisenvortovi a Slivkovi  z PPP – KAPEZET, že seznámili rodiče profesionálním a lidským způsobem  se základními pojmy v oblasti problematiky šikany. Osvětlili jim množství pojmů, včetně toho, kde jsou hranice šikany, konfliktu a škádlení, co  již lze považovat za šikanu, jaké jsou kompetence školy a rodičů, jak jednat , pokud máme doma šikanované dítě nebo agresora, kam se můžete jako rodiče obrátit a mnoho dalšího.  Velmi přínosné pro názorovou pestrost bylo i to, že se besedy  zúčastnilo  několik kolegyň ze školy. Škoda jen, že se nedostavili rodiče, kteří přislíbili účast svým třídním učitelkám.  Celá beseda měla pozitivní ohlas a my budeme v těchto aktivitách pro vás nadále pokračovat.
     Hana Zdeňková, metodik primární prevence 15.ZŠ